Skip to content
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

ZABIEGI

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kwas hialuronowy
– czym jest i dlaczego warto wypełnić nim zmarszczki?

Wypełnianie zmarszczek, które realizujemy w naszym gabinecie kosmetycznym w Gdańsku z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bardzo dobrym rozwiązaniem, a to dlatego, że kwas ten naturalnie występuje w skórze. Wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość, dlatego skóra traci swoje napięcie i odpowiedni stopień nawilżenia. Charakteryzuje się on żelową formułą i z łatwością przenika w miejsca, którym brakuje właściwej objętości. Do zabiegów medycyny estetycznej stosuje się kwas hialuronowy usieciowany.

Zdecydowanie się na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego prowadzi do pozbycia się aktualnych niedoskonałości, a także działa profilaktycznie, ograniczając występowanie kolejnych zmarszczek.

WSKAZANIA DO SKORZYSTANIA Z
wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest bezpiecznym preparatem, który w łatwy sposób przywraca skórze jej idealny wygląd. Warto zdecydować się na zabieg wypełniania zmarszczek w sytuacji, kiedy zaczyna być widoczne utracenie jędrności skóry i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Nie powinno nikogo dziwić, że nawet młode osoby decydują się na ten zabieg – jak już wspomniano wyżej, może mieć on działanie profilaktyczne i opóźnić starzenie się skóry.

Kwas hialuronowy może się przydać, jeśli chce się m.in.:

Tego typu zabiegi medycyny estetycznej można wykonywać właściwie o dowolnej porze roku – zwłaszcza jeśli są to zabiegi wypełniające zmarszczki. Można je robić zarówno zimą, jak i podczas ciepłych, wiosennych czy letnich miesięcy.

Jak przebiega zabieg
wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest małoinwazyjnym zabiegiem, a do tego przeprowadzanym bardzo szybko (w około od 15 do 30 minut). Przed przystąpieniem do zaaplikowania kwasu hialuronowego lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem z Gdyni, Gdańska czy Sopotu, podczas którego sprawdza, czy nie ma żadnych przeciwskazań i czy taki zabieg może się odbyć.

Mimo że igła, którą wstrzykuje się kwas, jest dość cienka, to zwykle lekarze znieczulają skórę pacjenta specjalnym kremem. Gdy znieczulenie zacznie działać, dochodzi do wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym.

Po wykonaniu wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym w Gdańsku pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności, ale unikając tego dnia nadmiernego wysiłku. U niektórych osób może pojawić niewielki obrzęk, który powinien zniknąć po kilkunastu godzinach. Do około 2 tygodni po zabiegu zabronione jest korzystanie z sauny i solarium.

KWAS HIALURONOWY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
Jakie będą efekty?

Efekty z użycia kwasu hialuronowego są natychmiastowe, a całkowity efekt otrzymuje się po 2 tygodniach od wizyty w gabinecie.

Trwałość tego zabiegu zależy od organizmu pacjenta i tego, w jak szybkim tempie kwas będzie opuszczać komórki. Na tempo wpływają często geny, a także miejsce, w które kwas był wstrzykiwany. Ogólnie przyjmuje się, że efekt po tego typu wypełnianiu zmarszczek utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy. Po ich upływie warto powtórzyć taki zabieg.

Kwas hialuronowy Gdansk, Gdynia, Sopot

PRZECIWSKAZANIA DO
wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym

Podczas wywiadu lekarskiego pacjent lub pacjentka dla swojego bezpieczeństwa powinni zgodnie z prawdą odpowiedzieć na zadawane przez lekarza pytania. Niektóre dolegliwości mogą zadecydować o niemożliwości wykonania zabiegu – w danym momencie lub w ogóle. 

Przeciwskazaniem do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym jest między innymi:

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia, Sopot
- ile kosztuje?

Wypełnianie zmarszczek bądź ich modelowanie będzie mieć różne ceny w zależności od tego, jaki efekt chce osiągnąć klient czy klientka, ile obszarów twarzy chce poprawić i ile kwasu będzie trzeba zużyć do zabiegu. W gabinecie Paweł Kwaśniewicz – Medycyna Estetyczna cena za wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Gdańsku wynosi 800 zł przy jednym obszarze. Kwota ta dotyczy wypełnienia przy użyciu 1 ml kwasu. Gwarantujemy, że za tą kwotę otrzymają Państwo profesjonalną pomoc i właściwie przeprowadzony zabieg, który w naturalny sposób poprawi urodę.

800 zł

ZA JEDEN OBSZAR