Skip to content
Modelowanie ust

ZABIEGI

Powiększanie i modelowanie ust – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Powiększanie ust kwasem hialuronowym
– co należy wiedzieć o zabiegu?

Powiększanie i modelowanie ust wykonujemy przy użyciu kwasu hialuronowego. Występuje on naturalnie w naszym organizmie, dlatego jest bezpieczny i chętnie stosowany w medycynie estetycznej w celu poprawy lub podkreślenia piękna u kobiet i mężczyzn.

Wypełnione kwasem hialuronowym usta są jędrne, napięte, mają wyrównany kształt i objętość dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Dodatkowo kwas hialuronowy, z racji tego, że posiada właściwości higroskopijne, zapewnia odpowiedni stopień nawilżenia, dzięki czemu wargi są zawsze miękkie i delikatne.

Powiększenie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to doskonały, efektowny, a jednocześnie bezpieczny sposób na wymodelowanie naturalnego kształtu warg i zwiększenie ich objętości.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST
zabieg powiększania ust?

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od lat jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wynika to z faktu, że jest on w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia pacjentów.

Z zabiegu mogą skorzystać pacjenci z Sopotu, Gdańska i Gdyni, pragnący delikatnie wyrównać kontur lub kolor czerwieni wargowej. Jest on również dedykowany osobom posiadającym naturalnie pełne usta, które chciałyby je mocniej uwydatnić, a dodatkowo nawilżyć.

Z racji tego, że zabieg powiększania ust w naszej klinice medycyny estetycznej w Gdańsku jest bezpieczny i nieinwazyjny, zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej naturalnej formy poprawy urody.

Jak przebiega zabieg
powiększania i modelowania ust w naszej klinice w Gdańsku?

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym wykonujemy w trakcie jednej wizyty w naszej klinice. Zabieg trwa od 15 do 30 minut.

Przed przystąpieniem do pracy nasi specjaliści oprócz standardowego wywiadu zdrowotnego, przeprowadzają z pacjentami szczegółową analizę efektów, jakie mają zostać osiągnięte. Dzięki temu lekarz zna aktualną kondycję zdrowotną pacjenta i wie o braku przeciwskazań do zabiegu, a także dostosowuje ilość preparatu do indywidualnych potrzeb.

W naszej klinice w Gdańsku lekarz wykonujący nakłucia, przed rozpoczęciem całej procedury nakłada na wargi i ich okolice specjalny preparat znieczulający. Dopiero od momentu całkowitego znieczulenia rozpoczyna wstrzykiwanie odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego. Dzięki temu ból odczuwalny podczas zabiegu jest zminimalizowany.

Bez wątpienia zaletą wykorzystania kwasu hialuronowego w celu powiększenia i modelowania ust jest fakt, że zabieg można przeprowadzić w dowolnym momencie, o każdej porze roku. Tuż po nim nie wolno jednak korzystać z solarium, sauny, uprawiać sportu czy spożywać alkoholu.

POWIĘKSZANIE UST W GDAŃSKU, SOPOCIE, GDYNI
Jakich efektów się spodziewać?

Pełny efekt powiększenia i modelowania ust jest widoczny już po dwóch tygodniach od wizyty w naszej klinice w Gdańsku. W tym czasie zagoją się drobne nakłucia, a kontur warg stanie się bardziej zarysowany, co sprawi, że usta będą pięknie wymodelowane i jędrne.

Nasi pacjenci z Gdańska, Gdyni i Sopotu, stosując się do zaleceń lekarza, będą mogli cieszyć się pięknym efektem zabiegu modelowania ust przez minimum 12 miesięcy. Po tym czasie kwas hialuronowy wchłonie się, a usta wrócą do poprzedniego stanu.

PRZECIWSKAZANIA DO
zabiegu powiększania i modelowania ust

Jak każdy zabieg, również powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym posiada przeciwskazania do jego wykonania. Nie można go przeprowadzić u pacjentek będących w ciąży lub karmiących piersią.

Bezwzględnym przeciwskazaniem są różnego rodzaju infekcje, choroby ogólnoustrojowe oraz nowotworowe. Na zabieg nie powinny decydować się również osoby uczulone na kwas hialuronowy. 

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT
- ile kosztuje zabieg?

W gabinecie Paweł Kwaśniewicz – Medycyna Estetyczna cena wypełnienia i modelowania ust kwasem hialuronowym wynosi 900 zł za użycie 1 ml kwasu. W cenie znajduje się również konsultacja z lekarzem, a także profesjonalna pomoc i wsparcie w trakcie przeprowadzanego zabiegu, jak również wizyta kontrolna.

900 zł